Firma Cozmo-Bike powstała w roku 2004 w Izabelinie pod Warszawą. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz składaniem na zamówienie rowerów górskich, turystycznych jak i rowerów miejskich.

Doświadczenie zdobywane od 1995 roku pozawala działać nam na najwyższym poziomie i zaspakajać najwybredniejszy gust w realizacji trudnych projektów. W ciągu paru lat ciężkiej i systematycznej pracy, dzięki rzetelności i jakości wykonywanych usług CozmoBike pozyskiwał coraz to nowych klientów oraz wzmacniał swoją pozycję jako punkt sprzedaży oraz napraw rowerów.

W roku 2007 zaowocowało to powiększeniem firmy, a już od początku 2008r zmieniliśmy lokal na większy i znacznie lepiej zorganizowany, co mamy nadzieje przyczyni się do dalszego rozwoju. Dzięki usytuowaniu w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, proponujemy Państwu wypożyczenię rowerów górskich oraz zwiedzanie malowniczych krajobrazów tego rejonu.


Nowy sklep - Warszawa

W związku z planowanym rozwojem firmy, w sezonie 2010 poszerzyliśmy naszą działalność o kolejny sklep rowerowy . Nasza druga siedziba znajduje się w ścisłym sąsiedztwie metra Stare Bielany przy ulicy Kasprowicza 63, czyniąc jednocześnie nasz kolejny punkt dogodną bazą zaopatrzeniową oraz serwisową. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz drugi salon wychodził na przeciw Państwa oczekiwaniom związanym z profesjonalną obsługą klienta zarówno w zakresie sprzedaży rowerów i szerokiej gamy akcesoriów , jak również zapewniając wsparcie serwisowe na wysokim poziomie.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza wiedza oraz kompetencje, a także świadomość oferowanych przez nas produktów, zaowocuje długotrwałą współpracą w przyjaznej atmosferze.

Zapewniamy własny transport na terenie Polski rowerów marki Specialized.

Dostawa jest darmowa w przypadku zakupu roweru powyżej 5000 zł i wysyłką realizowaną przez firmę kurierską. Cenę za dostawę własnym transportem uzgadniamy indywidualnie, a jej zakres to 50-500 zł. Zaletą naszego transportu, jest dostarczenie gotowego roweru do jazdy przez wykwalifikowany personel, który odpowie na wszelkie pytania i udzieli takiej samej fachowej obsługi jak w sklepie stacjonarnym czyli:

  • ustawimy zawieszenie w rowerze tupu full suspensions,
  • zaproponujemy optymalną pozycję na rowerze i dostosujemy go do wytycznych klienta,
  • dobierzemy wygodne siodło, ustawimy buty i pedały spd,
  • wszystko to co jest niezbędne aby długo cieszyć się dobrym wyborem roweru.
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password