Ochrona roweru przed uszkodzeniami i wpływem środowiska zawsze była i jest dla nas ważna. Dlatego pewnego dnia postanowiliśmy wszystkie nasze rowery prywatne i testowe pokryć folią ochronną.

Po całym sezonie użytkowania, gdy ją demontowaliśmy oczom ukazał się pełen blasku i świeżości lakier. Od dwóch lat przyjmujemy zlecenia na oklejenie rowerów, widelcy, amortyzatorów, ramion korby itd. Oferujemy folię marki HoHoFilm oraz ClifDesigns w dwóch wersjach efektu powierzchni - mat oraz połysk

Folia samoregenerująca z efektem połysku.

HoHoFilm oraz ClifDesigns - to wysokiej klasy produkt z zaawansowaną technologią samoregeneracji. Pod wpływem ciepła samoczynnie się naprawia (drobne zadrapania "zalewają się" i znikają). 150 mikronów - tyle po nałożeniu wynosi grubość tej folii. Dzięki swojej strukturze jest praktycznie nie widoczna dla oka (oprócz krawędzi).

Jest wysoce hydrofobowa, nie żółknie, nie zmienia koloru i chroni lakier przed promieniowaniem UV. Trudniej się brudzi i łatwiej czyści. Perfekcyjna gładź powierzchni powoduje że do momentu zużycia się warstwy regeneracyjnej wygląda jak nawoskowana.

*stanowczo odradzamy próby jej polerowania, woskowania czy ceramizowania!

W wielu testach przeprowadzonych na całym świecie folia marki HoHoFilm oraz ClifDesign są w czołówce w kwesti ochrony przed uderzeniami, samoregeneracji, odporności na chemie i zabrudzenia.

Folia samoregenerująca z efektem matowym.

HoHoFilm oraz ClifDesigns - to wysokiej klasy produkt z zaawansowaną technologią samoregeneracji. Pod wpływem ciepła samoczynnie się naprawia (drobne zadrapania "zalewają się" i znikają). 150 mikronów - tyle po nałożeniu wynosi grubość tej folii. Dzięki swojej matowej strukturze jest praktycznie nie widoczna dla oka (oprócz krawędzi). Tak samo jak poprzedniczka, jest wysoce hydrofobowa, nie żółknie, nie zmienia koloru i chroni lakier przed promieniowaniem UV. Trudniej się brudzi i łatwiej czyści - oh w porównaniu do matowego lakieru - ta folia jest zbawieniem!

Do procesu oklejania używamy tylko wysokiej klasy specjalistycznych narzędzi oraz chemii.

▼Galeria kilku zrealizowanych projektów - wszystkie wykonane ręcznie przez Maćka (naszego wrappera)▼

Producenci sprzętu, z którego korzystamy to m.in. Olfa, Koch Chemie, Gyeon, InterTroton.

CENNIK USŁUG

Pakiet MAX

od 1400zł


Oklejamy do 99% powierzchni lakierowanej ramy i widelca, oraz zewnętrzne części ramion korby

Pakiet BASIC

od 300zł


Oklejamy spód dolnej rury przedniego trójkąta, tylną część rury podsiodłowej.

Pakiet SELECT

od 100zł


Oklejamy wybrane miejsce

*każdy przypadek wyceniamy indywidualnie, ostateczna cena uwarunkowana jest stanem powierzchni oklejanej, wielkością tej powierzchni, skomplikowaniem jej kształtów, ilości części wymagających demontażu(a potem montażu i regulacji) oraz co najważniejsze - czy rower jest nowy czy używany.

Oklejanie rowerów

Oklejanie rowerów folią PPF
ul. 3 Maja 84a
05-080 Izabelin
call
Telefon

+48 500 126 156

mail_outline

Mail 

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password