ROWERY GÓRSKIE

Rowery górskie

Marzy Ci się rower idealny na wyprawy do lasu czy też pokonywanie malowniczych górskich terenów? W takim razie rowery górskie COZMO są stworzone dla Ciebie! Z nimi możesz uciec od miejskiego zgiełku, oczyścić umysł ze stresu i oddać się kolarstwu górskiemu. COZMO ma do zaoferowania naprawdę szeroki wybór profesjonalnych rowerów górskich dla kobiet i mężczyzn. Daj się zachwycić tym wyczynowym maszynom!

Rodzaje rowerów górskich COZMO

Sklep COZMO może się pochwalić kilkoma rodzajami specjalistycznych rowerów MTB. Możesz zdecydować się na model najbardziej dopasowany do Twoich indywidualnych celów i potrzeb. 

Rowery Cross Country

Rowery XC są lekkie, zwinne i stabilne na zjazdach. Wyróżnia je szersza kierownica i agresywniejsza geometria. 

Rowery Trail

To prawdziwe górskie bestie, którym niestraszne żadne przeszkody napotkane na trasie. Ich specjalnością jest nie tylko wytrzymałość i lekkość, ale również zawrotna prędkość. 

Rowery Downhill

Rowery Downhill, podobnie jak modele Trail, stworzone są do wyczynowej, szybkiej jazdy po dróżkach i stromych zjazdach. Cechuje je wytrzymałość i klasowe amortyzatory. 

Rowery BMX/Dirt Jump

Są to maszyny do zadań specjalnych. Wyróżnia je nieco mniejsza, solidna rama i niższy przeskok. Umożliwia to wykonywanie skoków i kaskaderskich trików.

Ponadto, do zaoferowania mamy również oryginalne ramy do rowerów MTB.

Aktywne filtry

Epic Expert

Cena podstawowa 39 000 zł -20% Cena 31 200 zł
Epic to lekki, bardzo szybki w pełni zawieszony rower wyścigowy MTB. Gdy chodzi o rywalizacje, uciekający czas lub wymaksowanie Twojej...
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password