SZOSOWE

Rowery szosowe

Rowery szosowe zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością w naszym kraju. Nic dziwnego, w końcu te modele to estetyczni minimaliści o zabójczej prędkości. Ich konstrukcja, pozbawiona wszelkich zbędnych elementów, pozwala pokonywać długie dystanse w możliwie najkrótszym czasie. . 

Rodzaje rowerów szosowych COZMO

W COZMO podzieliliśmy nasze modele rowerów szosowych na kilka podstawowych podgrup, mianowicie:

Rowery wyścigowe

Tradycyjne, lekkie konstrukcje, których celem jest osiąganie jak najwyższej prędkości. Wykorzystywane są do wyścigów ze startu wspólnego i czasówek. 

Rowery typu Gravel

Gravel to chyba najbardziej uniwersalne z wymienionych tutaj typów maszyn. Może właśnie dlatego są coraz częściej wybierane przez miłośników kolarstwa. Stanowią połączenie tradycyjnego roweru szosowego i wersji do jazdy terenowej. 

Rowery przełajowe

Te modele stworzone są do jazdy w trudnych warunkach. Cechują się wyczynową geometrią i hydraulicznymi hamulcami tarczowymi. 

Rowery triathlonowe

Ostatni typ maszyn, czyli rowery do triathlonu, są gotowe na każde wyzwanie. Ich konstrukcja pomaga zarówno w rozwijaniu prędkości, jak i pokonywaniu trudnego terenu. 

Oferujemy również wysokiej jakości ramy rowerowe, przystosowane do wszystkich modeli szosowych. 

Aktywne filtry

Focus Atlas 6.7 EQP

Cena podstawowa 9 899 zł -14,65% Cena 8 449 zł
Altas 6.7 EQP to aluminiowa wersja gravela, wyposażona w karbonowy widelec i kompletną grupę osprzętową Shimano GRX. Dodatkowo skrót EQP w nazwie...
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password